Press "Enter" to skip to content

Курт Волкер заявив, що РФ послідовно блокує розширення місії ОБСЄ на Донбасі

Спецпредставник держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що згідно з Мінськими угодами Російська Федерація має допустити місію ОБСЄ до неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону на Донбасі. Про це дипломат написав у Twitter.

“Росія послідовно блокує розширення місії ОБСЄ на кордоні, а підконтрольні їй сили заважають СMM надійно стежити за кордоном, оскільки вона надсилає до України війська, зброю та матеріали. При цьому вона стверджує, що це “внутрішній” конфлікт і наводить лицемірні аргументи щодо Мінських угод”, – написав Волкер.

Він акцентував, що РФ використовує неконтрольований кордон для підтримки конфлікту на Донбасі, додає “Укрінформ“. Дипломат зазначив, що якби вона хотіла миру для України, то продемонструвала б добру волю до цього шляхом співпраці з міжнародною спільнотою щодо контролю за кордоном.

“Це дозволяється в рамках Мінських угод. Ст. 9 стосується відновлення контролю за кордоном українського уряду наступного дня після місцевих виборів, а не міжнародного моніторингу або спроб запобігти незаконному постачанню військ і техніки (яка має бути відведена в рамках “Мінська”)” – зауважив спецпредставник США.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь