Press "Enter" to skip to content

Конгресмени США розповіли, що задля нових санкцій проти РФ внесуть зміни до держбюджету

Нові санкції Конгресу США щодо Російської Федерації можуть бути прийняті не окремим законопроектом, а в якості поправок до бюджету на 2019 фінансовий рік або інше законодавче рішення. Про це повідомило агентство Reuters.

Агентство посилається на помічників членів Конгресу, які вважають, що лише деякі положення законопроекту про санкції можуть бути включені в якості поправок до інших законопроектів, таким як бюджет на 2019 рік, який американська влада повинна прийняти до 30 вересня, щоб не допустити зупинки роботи уряду. Вони також висловили думку, що не всі положення законопроекту будуть в підсумку прийняті, передає Політик посилаючись на УНН.

Сенатори США 2 серпня внесли в Конгрес законопроект, який посилює антиросійські обмежувальні заходи. Зокрема, документ передбачає “посилення санкцій відносно енергетичного і фінансового секторів Росії”, її “олігархів і державних підприємств”, застосування “санкцій відносно російського суверенного боргу”. Також мова йде про “заборону на видачу ліцензій американським громадянам на участь в діяльності, пов’язаної з певними проектами з видобутку нафти в Російській Федерації”.

Раніше повідомлялося, що сенатор-республіканець Джон Маккейн висловив своє задоволення у зв’язку з введення нових санкцій проти Росії за отруєння екс-агента Сергія Скрипаля та його дочки у Великій Британії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь