Press "Enter" to skip to content

Вибори-2012: українські політики заплатили Манафорту $31 млн

Колишній голова президентської кампанії Дональда Трампа та екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт у 2012 році отримав від українських політиків $31 млн.

Про це на суді у справі про податкові злочини Манафорта заявив судовий бухгалтер ФБР Морган Магіонос, передає The Washington Post.

“2012 рік, здається, був найбільш прибутковим для Манафорта. Українські політики заплатили йому більше $31 млн. І в 2012-му він найбільше витратив грошей – $9,2 млн, переважно на нерухомість”, – свідчила Магіонос.

Загалом за 2010-2014 роки Манафорт отримав $60 млн на закордонні рахунки. Співробітник агентства з внутрішнього оподаткування США Майкл Велш засвідчив, що ці кошти політтехнолог у податкові декларації не вніс. Він також не повідомляв, що має рахунки за кордоном.

31 липня в суді в місті Александрія у штаті Вірджинія почали розглядати справу Пола Манафорта – колишнього радника президентської кампанії Дональда Трампа. Політтехнолога звинувачують у банківському шахрайстві й ухиленні від сплати податків, зокрема використанні офшорних рахунків з метою приховати мільйони доларів, отримані, зокрема, за роботу на колишнього президента України Віктора Януковича.

Прийнято вважати, що в Україну Пола Манафорта привіз бізнесмен Рінат Ахметов. Політтехнолог почав працювати з Віктором Януковичем і Партією регіонів в 2005 році, після Помаранчевої революції.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь