Press "Enter" to skip to content

В Австралії заявили, про можливе збільшення санкцій проти Росії

Австралія не виключає можливості розширення санкцій проти РФ за хімічну атаку в Солсбері, як це зробили США. Про це повідомляє австралійський інформаційний веб-ресурс news.com.

“Я вважаю, що використання хімічної зброї в будь-який час, в будь-якому місці, за будь-яких обставин є мерзенним, воно не може продовжувати бути безкарним”, – заявила міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп, пише Політик посилаючись на Укрінформ.

Вона також повідомила, що Австралія підтримує дії США, однак прийматиме власне рішення з огляду на національні інтереси.

“Ми, звичайно, врахуємо санкції США щодо Росії і розглянемо наші обставини… Це дуже серйозне питання, і нам потрібно повністю оцінити наслідки цього”, – сказала австралійський міністр.

Вона також нагадала, що Австралія приєдналася до десятків інших країн у видворенні російських дипломатів, які займалися непритаманною їм діяльністю.

Наразі Австралія вже запровадила санкції проти Росії за порушення суверенітету та територіальної цілісності України та анексію Криму.

Крім того, відносини між Канберрою та Кремлем перебувають у напруженому стані через небажання Росії визнавати збиття літака рейсу МН17.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь