Press "Enter" to skip to content

Рік Гейтс в суді заявив, що Опозиційний блок заборгував його партнеру Манафорту $2,4 млн

Колишній діловий партнер американського політтехнолога Пола Манафорта Рік Гейтс заявив у суді, що Опозиційний блок не заплатив $2,4 млн за консультації під час парламентських виборів у 2014 році.

За його словами, Пол Манафорт упродовж 2015 року намагався добитися виплати боргу, однак його спроби не увінчалися успіхом, передає Політик посилаючись на НВ.

Гейтс додав, що Опозиційний блок був останнім клієнтом американського політтехнолога в Україні.

Раніше Гейтс під час свого виступу в суді заявив, що українські клієнти переказали на рахунки Манафорта на Кіпрі кілька мільйонів доларів. Серед прізвищ людей, на яких працював Манафорт, були названі Ахметов, Льовочкін, Тігіпко, Клюєв та Колесніков.

31 липня федеральний суд міста Александрія, штат Вірджинія, почав розглядати справу Пола Манафорта. Це перший судовий процес у межах розслідування спеціального прокурора США Роберта Мюллера про можливу змову між штабом Дональда Трампа і Росією. І хоча прокурори не закидають Манафорту зв’язок з Москвою, цей суд розглядається як випробування законності розслідування Мюллера, яке Трамп назвав “полюванням на відьом”.

Полу Манафорту були пред’явлені звинувачення у відмиванні грошей, які він отримав працюючи на Партію регіонів в Україні. Його також звинувачують в тому, що він не зареєструвався як іноземний агент, хоча займався лобіюванням інтересів в США прокремлівського уряду України часів колишнього президента Віктора Януковича. Пізніше йому також висунули звинувачення у втручанні в справи свідків.

За даними американського слідства, колишній лобіст Партії регіонів Пол Манафорт заробив більше $60 мільйонів в якості політичного консультанта в Україні.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь