Press "Enter" to skip to content

Гучний корупційний скандал сколихнув Словенію

Спеціалізована прокуратурa Словенії звинуватила 15 осіб у причетності до корупції в системі охороні здоров’я: постачальники медичного обладнання пропонувати винагороду в обмін на те, щоб заклади охорони здоров’я купували саме їхню продукцію. Про це пише RTV.SLO, передає “Політик” посилаючись на “ЄП“.

Обвинувачених підозрюють у хабарництві, відмиванні коштів, підробці і знищенні офіційних документів. Розмір “відкату” включали в ціну медичних пристроїв, його сума складала від 5 до 20% (від 10 тис. до 101 тис. євро). Кошти йшли на рахунки, спеціально відкриті з цією метою в Австрії, Німеччині та Хорватії. Загалом йдеться про неправомірну вигоду в 1,18 млн євро.

Гучний корупційний скандал сколихнув Словенію

Серед медиків, яких підозрюють в отриманні хабаря, представники поважних клінік з Любляни, Копера, Ново Место, Целє і Марібору.

Словенські медіа називають цю справу “аферою всіх афер” в системі охорони здоров’я країни. Розслідування ведеться з 2013 року.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь