Press "Enter" to skip to content

Обшуки у найбільшому новинному порталі Білорусі: є навіть затримання

У Білорусі у вівторок, 7 серпня, силовики прийшли з обшуком у бізнес-центр Omega Tower у Мінську, де розташований офіс найбільшого новинного порталу країни TUT.BY. Будівлі оточено кілька поверхів, триває вилучення документації, передає портал.

Зазначається, що були затримані головний редактор TUT.BY Марина Золотова та редактор Анна Калтигіна, а також журналіст БелаПАН Тетяна Коровенкова.

У Слідчому комітеті заявили про порушення кримінальної справи за статтею за ч. 2 ст. 349 КК Білорусі (несанкціонований доступ до комп’ютерної інформації, здійснений з іншої особистої заінтересованості, яка спричинила заподіяння істотної шкоди), пише Політик посилаючись на День.

“До зазначеної протиправної діяльності причетні посадові особи видавничого дому Білоруська наука, ЗАТ БелаПАН, ТОВ ТутБай Медіа”, – йдеться у повідомленні відомства.

Там також зазначили, що приводом для порушення кримінальної справи стала заява республіканського унітарного підприємства БелТА “про збої під час здійснення доступів до платної підписки послуг, які надавалися названим підприємством одному з його замовників”.

“Протягом двох років без відома і згоди республіканського унітарного підприємства здійснено понад 15 тисяч несанкціонованих підключень до інформації, що зберігається у комп’ютерній системі підприємства”, – заявили у СК.

У відомстві стверджують, що у результаті цих дій було “заподіяно істотної шкоди, що виразилася у неправомірному заволодінні і використанні захищеної від стороннього доступу інформації, а також підрив ділової репутації підприємства”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь