Press "Enter" to skip to content

ЄС ввела санкції проти ряду російських компаній, які причетні до будівництва Керченського мосту

Євросоюз запровадив санкції проти 6 російських компаній, причетних до будівництва Керченського мосту, який сполучає Краснодарський край Росії з анексованим Кримом.

Про це йдеться в рішенні Євроради від 30 липня 2018 року.

Зазначається, що санкції запроваджені відповідно до рішення Ради ЄС від 17 березня 2014 року щодо обмежувальних заходів через дії, що підривають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, пише Політик посилаючись на Громадське.

«В межах політики невизнання Євросоюзом анексії Криму та Севастополя Рада розглядає будівництво Керченського мосту як ще одну дію, що підриває територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України», — йдеться у рішенні.

Нові санкції ЄС стосуються компаній «Інститут Гіпростроймост — Санкт-Петербург», «Мостотрест», «Суднобудівний завод «Залив», «Стройгазмонтаж», «Стройгазмонтаж-Мост» та акціонерне товариство «ВАД».

Нагадаємо, 15 травня президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму після анексії півострова, має з’єднати анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь