Press "Enter" to skip to content

В Азовському морі військові провели навчання з бойовими вертольотами [ВІДЕО]

Військові ООС тренуються вражати морські цілі, щоб відбивати можливі атаки ворожого десанту на узбережжі Азовського моря.

Про це повідомляє прес-служба ООС. “В Об’єднаних силах приділяється значна увага обороні Азовського узбережжя щодо недопущення висадки ворожого морського десанту, інформує Політик з посиланням на УНІАН.

Дії сухопутного угруповання будуть підтримані всіма силами і засобами необхідними для запобігання вторгнення з моря.

За наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва всі підрозділи, які задіяні до оборони морського узбережжя здійснюють постійні тренування з метою підвищення готовності до відбиття нападу”, – йдеться у повідомленні.

Минулого тижня протягом двох днів поблизу Маріуполя свою підготовку підвищували авіаційні навідники армійської авіації, які наводили на морські цілі бойові та транспортно-бойові вертольоти, а саме Мі-24 та Мі-8.

“Проведений захід показав – авіаційні навідники готові до бойового наведення авіації на морські цілі і у взаємодії з екіпажами вертольотів забезпечать влучну стрільбу по противнику”, – додали у відомстві.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь