Press "Enter" to skip to content

Через суспільний резонанс в уряді вирішили заборонити виплачувати винагороди і бонуси у держкомпаніях

Кабінет міністрів заборонив виплачувати винагороди і бонуси у державних компаніях. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

“Я поважаю корпоративне управління, я поважаю незалежність наглядових рад, я все це поважаю, але я прошу поважати в тому числі український народ, сприймати реальність, а не жити десь у захмарних цифрах, історіях. Тому, колеги, я прошу підтримати рішення — заборонити виплату винагород і бонусів у державних компаніях”, – зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє Політик посилаючись на Укрінформ.

Крім того, він доручив Мінекономрозвитку виписати це рішення відповідно до “кращих практик корпоративного управління, невтручаючись в незалежність управління, але визначаючи ті стелі, за які нікому не дозволено вистрибувати”.

“Я вважаю і підтримую, що зарплати мають бути достойні, премії мають бути достойні, щоб люди не займалися корупцією, але щодо жадібності, надмірності, фантастичних якихось цифр, які планується чи пропонується виплачувати, я такого підтримувати не можу”, – підкреслив Гройсман.

У свою чергу перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів запевнив, що доручення буде виконано протягом трьох днів, після чого рішення уряду буде передано на підпис Прем’єр-міністрові.

Як повідомлялося, раніше наглядова рада НАК “Нафтогаз” ухвалила рішення про виплату бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”. Розмір премії становить 1% від суми виграшу за транзитним контрактом, а саме — 45,6 млн доларів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь