Press "Enter" to skip to content

Щонайменше 10 людей загинули в Сирії, у результаті чергового авіаудару росіян по школі

Внаслідок авіаудару силами РФ по будівлі школи на південному заході Сирії загинуло щонайменше десятеро. Ще 20 людей, серед яких – діти, поранені.

Про це пише газета The Washington Post з посиланням на агентство Associated Press, яке опитало сирійську пошуково-рятувальну групу.

“Щонайменше 10 мирних жителів було вбито внаслідок російського авіаудару по школі, яка була притулком на південному заході Сирії”, – йдеться у повідомленні, пише Політик посилаючись на День.

Один з фотографів, який перебуває на місці події, нарахував 20 поранених, у тому числі дітей.

Удар припав на школу у селі Айн-ель-Тінех, розташованому неподалік від ізраїльського кордону.

У Сирійській цивільній обороні заявили, що будівля школи використовувалася для укриття сімей, які були змушені покинути свої будинки через бойові дії.

Як відомо, Росія підтримує сирійські урядові сили, щоб відвоювати територію у повстанців на південному заході Сирії.

12 липня армія Сирії та військові РФ взяли під контроль провінцію Дар’я, яка є одним з останніх анклавів опозиції в країні, а з 16 липня – контролюють стратегічний пагорб, що виходить на окуповані Ізраїлем Голанські висоти.

Нагадаємо, Рада Безпеки (РБ) ООН в понеділок, 9 липня, одностайно ухвалила резолюцію 2427 по заходам захисту дітей під час військових конфлітків.

Раніше ЮНІСЕФ назвав найнебезпечніші зони для дітей у 2017 році.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь