Press "Enter" to skip to content

Офіційний Лондон закликав Росію таки визнати відповідальність за катастрофу МН17

Велика Британія закликала РФ визнати свою відповідальність за авіакатастрофу рейсу малайзійських авіаліній МН17, внаслідок чого загинуло 298 людей. Про це йдеться у заяві глави Міністерства закордонних справ (МЗС) Британії Джеремі Ханта.

Він наголосив, що літак був збитий зенітно-ракетним комплексом “Бук” з 53-ї бригади протиповітряної оборони Збройних сил РФ, що базується в російському місті Курськ, передає “Політик” посилаючись на “РБК-Україна“.

“Це ще один приклад нехтування Російською Федерацією людського життя та міжнародної системи, заснованої на правилах, і Росія повинна відповісти за свої дії” – заявив Хант.

“Сполучене Королівство повністю підтримує Австралію і Нідерланди в їх заклику до РФ визнати відповідальність держави і співпрацювати з ними в їх зусиллях з забезпечення правосуддя щодо жертв цієї трагедії”, – йдеться у заяві.

Як зазначається, Британія закликає РФ в повній мірі співпрацювати зі слідством і надавати будь-яку допомогу, яку вона запитає у відповідності з резолюцією 2166 Ради Безпеки ООН.

Нагадаємо, що Велика сімка закликала РФ до співпраці зі слідством із катастрофи MH17 на Донбасі. Також голова Європейської Ради Дональд Туск закликав РФ визнати свою відповідальність у катастрофі рейсу МН17.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь