Press "Enter" to skip to content

Голова НАТО закликав Україну до реформ заради членства в Альянсі

Північноатлантичний альянс спонукає Україну до реформ з метою досягнення мети – набуття членства в НАТО.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на спільному брифінгу з Президентом України Петром Порошенком у четвер у рамках другого дня саміту Альянсу у Брюсселі, передає прес-служба Альянсу на офіційному сайті.

“Довгостроковою метою України є приєднання до Альянсу. Нині фокус зосереджений на реформах. Ви робите важливий прогрес… Я закликаю вас зберігати цей імпульс, що ще більше наблизить Україну до НАТО, зміцнить безпеку та демократію”, – заявив глава Альянсу, пише Політик посилаючись на День.

Генсек НАТО привітав ухвалення в Україні закону про національну безпеку, що є ключовим для встановлення цивільного демократичного контролю над військовими формуваннями.

Він повідомив, що сьогодні Північноатлантична рада на рівні глав держав та урядів країн-членів НАТО спільно з президентами України та Грузії обговорять безпекову ситуацію в та навколо України, оборонну реформу та практичне співробітництво.

“НАТО є непохитною у своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України. Ми суворо засуджуємо незаконну анексію Криму Росією”, – заявив Столтенберг.

Він також відзначив, що безпекова ситуація на сході України залишається складною, але Мінські домовленості залишаються шляхом для досягнення миру.

“Росія має особливу відповідальність за це. Вона повинна винести свої військові підрозділи та припинити підтримку бойовиків в Україні”, – наголосив глава Альянсу.

Нагадаємо, Столтенберг заявив, що РФ несе особливу відповідальність за ситуацію на Донбасі.

У НАТО також стурбовані тортурами українських громадян у в’язницях РФ.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь