Туск заявив, що Британія може відмовитись від Brexit після відставок впливових євроскептиків

Туск заявив, що Британія може відмовитись від Brexit після відставок впливових євроскептиків

Велика Британія може відмовитись від ідеї виходу з ЄС після відставок впливових євроскептиків – глави МЗС Бориса Джонсона і міністра у справах Brexit Девіда Девіса.

Такі сподівання висловив Голова Європейської Ради Дональд Туск на своїй сторінці у Тwitter.

“Політики приходять і йдуть, однак проблеми, які вони створили, залишаються. Я можу тільки пошкодувати про те, що ідея Brexit не зникла разом з Девісом і Джонсоном. Хоча … хто знає?”, – йдеться у повідомленні.

Тобто  Голова Європейської Ради не виключив, що відставка політиків-євроскептиків може призвести до зміни позиції Великої Британії щодо її виходу з ЄС.

Нагадаємо, Борис Джонсон пішов з поста міністра закордонних справ Британії, ставши третім міністром за 24 години, який покинув уряд.

Уряд Великої Британії також покинув міністр з питань Brexit  Девід Девіс. Він пішов у відставку в неділю через незгоду із новою урядовою стратегією співпраці Британії з ЄС після Brexit. Він вважає, що Тереза Мей йде на значні поступки Брюсселю.

Сьогодні стало відомо, що екс-міністр охорони здоров’я Великої Британії Джеремі Гант замінив Бориса Джонсона на посаді голови МЗС.

Повідомлялося, що Домінік Рааб призначений сьогодні міністром з питань Brexit в уряді Терези Мей.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account