Клімкін закликав покарати сербських найманців, які воюють на українському Донбасі на боці Росії

Клімкін закликав покарати сербських найманців, які воюють на українському Донбасі на боці Росії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів у Белграді зустріч з сербськими партнерами, на якій було порушено питання участі сербських найманців у війні на Донбасі на боці Російської Федерації. Сторони дійшли висновку, що в разі доведення вини, злочинці повинні бути покарані.

Про це повідомляє “Політик” посилаючись на “Європейська правда”.

Практика судових вироків з даного питання здійснювалась у Сербії.

Відверто і грунтовно обговорили з сербськими друзями питання сербських найманців, які воювали на Донбасі на боці держави-окупанта – Росії. Моя позиція однозначна – якщо буде доведено, що хтось з них скоїв злочини проти людяності, то вони мають закінчити в Гаазі. Працюємо далі над тим, щоб виявити всіх найманців та їхню роль, – повідомив Клімкін.

Прокуратура Сербії підтвердила, що з 2014 року було порушено 45 справ проти осіб, які брали чи беруть участь у військових конфліктах за межами країни. Серед них – учасники боїв на Донбасі.

Нагадаємо, 3 липня Президент України Петро Порошенко здійснив робочий візит до Сербії. У Белграді український гарант зустрівся з очільником країни Александаром Вучічем. Підсумки перемовин український гарант підбив на спільній з президентом Сербії прес-конференції.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account