Press "Enter" to skip to content

У ПАРЄ пройдуть дебати щодо політв’язнів Кремля

У Парламентській асамблеї Ради Європи 28 червня відбудуться термінові дебати стосовно українських бранців Кремля на тему “Загрози здоров’ю та життю українських в’язнів в Російській Федерації та окупованому Криму”, інформує Укрінформ.

Про це повідомив у Facebook голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв за результатами засідання Бюро ПАРЄ вранці у понеділок.

“Мені вдалося переконати Бюро ПАРЄ! Дебати щодо українських заручників Кремля відбудуться в Страсбурзі у четвер вранці”, – написав Ар’єв.

У коментарі Укрінформу Ар’єв повідомив, що рішення з приводу проведення дебатів було прийнято Бюро ПАРЄ одноголосно. Він також уточнив, що дебати будуть терміновими і за їхніми результатами буде прийнято рішення Асамблеї.

Як повідомлялося, раніше голова Постійного представництва при Раді Європи Дмитро Кулеба зазначав, що прибічники повернення Росії в ПАРЄ докладають серйозних зусиль, щоб термінові дебати стосовно українських політв’язнів, ініційовані до проведення під час літньої сесії Парламентської асамблеї, не відбулися.

У Росії й окупованому Криму утримують близько 70 українських політв’язнів, у тому числі журналіста Укрінформу Романа Сущенка, незаконно засудженого до 12 років колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь