Press "Enter" to skip to content

Латвія готова й надалі допомогати українським воїнам — Геращенко

Латвія готова продовжити програми надання медичної допомоги українським військовослужбовцям.
Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко за результатами зустрічі з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом, сообщает Укрінформ.

“Зустрілася з міністром закордонних справ Латвії Едгарсом Рінкевичсом. Подякувала за підтримку нашого суверенітету й територіальної цілісності України, а також за допомогу в лікуванні українських військовослужбовців.

До речі, Латвія готова продовжити програми медичної допомоги військовим, в тому числі психологічної”, – написала вона.

В ході зустрічі Геращенко поінформувала також про плани створення в Україні міністерства у справах ветеранів, а також висловила сподівання на активізацію співпраці в питаннях реінтеграції військових до мирного життя.

“Поінформувала про гуманітарну та безпекову ситуації на окупованих Донбасі і в Криму, гостру проблему звільнення заручників, їх повну ізоляцію. Обговорили перспективи введення миротворчої місії на Донбас. Також обговорили координацію зусиль в боротьбі з пропагандою і гібридними викликами”, – повідомила Геращенко.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь