Press "Enter" to skip to content

“Він був для України чужим”: Москаль зробив скандальну заяву про Крим

За його словами, всі російські артисти, кому зараз заборонений в’їзд в Україну, раніше виступали в палаці “Ювілейний” у центрі Ялти.

Крим завжди був для України чужим, виступаючи в ролі офшорної зони. “Він був для України чужим. Крим для України – це була така офшорна зона, де відмивається все награбоване, крадене. Все в землю перетворювалося, в купку землі, інформує УНІАН.

Будувалися будинки, палаци, на літо туди приїжджали “верхи” – усі, хто мав гроші. Як і повії”, – заявив в інтерв’ю OBOZREVATEL голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. За його словами, всі російські артисти, кому заборонений зараз в’їзд в Україну, виступали тоді в палаці “Ювілейний” в центрі Ялти.

“І всі наші вожді тодішні запрошення отримували. Я не кажу, що я не отримував, давали не на прізвище, а за посадою. Про Крим згадували в липні і в серпні, а 1 вересня про нього все забували. Верховна Рада кричала, що землю незаконно скуповують, будинки будують, але жодна перевірка нічого не знаходила.

Коли я там працював, було близько десяти перевірок Генпрокуратури без результатів. Потім прийшли росіяни, за місяць все націоналізували.

Усі будинки, палаци, все, що не мало підтверджуючих документів, було куплено за хабарі”, – підсумував Москаль.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь