Press "Enter" to skip to content

Німецьке видання потрапило у скандал через «російський» Крим

У столиці Німеччини Берліні у продажі з’явився географічний атлас, на якому окупований Крим зображений не територією України, а частиною Російської Федерації.

Про це повідомив волонтер і блогер Сергій Камінський на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Політик з посиланням на svidok.online.

Останнім часом фейсбук занурює мене в депресію і відчай, кожен раз. Нема в світі справедливості. Новини одна сумніша за іншу. А тут ще це, купив дитині карту в Берліні, щоб географію підучила. Якого біса?!
– обурився чоловік.

Водночас, користувач Дмитро Пуха оприлюднив коментар консула України в Мюнхені Дмитра Шевченка з даного приводу.

“Ми цим кейсом займаємося вже більше року. Були і листи, і зустрічі з керівництвом видавництва. Тобто це не та ситуація, коли вони щось роблять просто помилково без розуміння ситуації. Вони все розуміють, але те, що Крим треба позначати російським – це їхня принципова позиція. Нам обіцяли підтримку в уряді Баден-Вюртембергу, в мерії Остфільдерна (побратим Полтави), але їхні можливості теж обмежені, адже це приватна компанія”, – пояснив дипломат.

Також, український консул закликав усіх небайдужих протягом року “бомбардувати їх і магазини, які розповсюджують їх продукцію, скаргами, це може змусити їх змінити свою позицію”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь