Press "Enter" to skip to content

Я громадянин України: у Раді Європи зачитали лист Сенцова

Глава МЗС України Павло Клімкін процитував в Раді Європи нещодавній лист українського режисера Олега Сенцова. Про це на своїй сторнці у мережі Твіттер написав Дмитро Кулеба, постійний представник України при Раді Європи, інформує expres.ua.

Також, за слвоами Закликав РЄ бути гідною наших в’язнів, які не здаються попри шалений тиск. “”Я, Олег Сенцов, громадянин України…” Павло Клімкін процитував в Раді Європи нещодавній лист Сенцова. Закликав РЄ бути гідною наших в’язнів, які не здаються попри шалений тиск. Сильний ефект”, – відзначив пан Кулеба.

Нагадаємо, 1 листопада 2017 року засудженого на Росії українського режисера Олега Сенцова доправили до виправної колонії №8 (“Білий ведмідь”) в місті Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу.

16 травня Сенцов оголосив голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних на Росії та анексованому Криму.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь