Press "Enter" to skip to content

Путін може повторити долю Януковича, – Девід Саттер

В Росії існує ймовірність повстання народу проти президента Володимира Путіна, оскільки російська влада стала в останні роки більш репресивною, і це може «підірвати» народ і спонукати до Майдану за українським сценарієм.

Таку думку висловив в інтерв’ю «Апострофу» відомий американський письменник, журналіст і публіцист, фахівець з Росії і СРСР, старший науковий співробітник Hudson Institute і Школи перспективних міжнародних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса у Вашингтоні Девід Саттер, інформує zik.ua.

«Ми не знаємо, наскільки довговічний цей режим (Путіна). Як ми пам’ятаємо, Янукович теж багатьом здавався довічним лідером України. І він був «знятий» в ході народного повстання. Що може статися в Росії, ми не знаємо, але «український» варіант не можна виключати. І якщо буде нове керівництво, якому не потрібно буде постійно обманювати населення, є всі можливості для зміни зовнішньої політики», – сказав експерт.

Сеттер зазначив, що після Майдану в Києві Кремль в жодному разі не хоче допустити подібного в Росії.

«Росія дійсно стала значно більш репресивною протягом останніх років, після Майдану. Тому що вони бачили в Києві те, що не хотіли б побачити в Москві. Тому в багатьох областях внутрішня політика стала більш репресивною. І це може тривати, безумовно. Найголовніша загроза для стабільності системи (влади Путіна – ред.) – це невдоволення населення в зв’язку з беззаконням. Щось може статися, тому що ми пам’ятаємо, як все почалося в Україні: побили студентів на Майдані, жорстко побили, і населення відреагувало», – підкреслив він.

Американський експерт вважає, що може настати момент в Росії, коли населенню набридне і воно більше не захоче жити в таких умовах, адже там немає механізму вирішення суперечок і встановлення справедливості в системі, яка існує в Росії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь