Press "Enter" to skip to content

Представник НАТО: Україна вже відіграє важливу роль у світовій безпеці

За словами Яна Брукса, дії країни свідчать про серйозність і тривалість зобов’язань, які Київ взяв на себе у сфері міжнародної безпеки.

Україна вже відіграє важливу роль у світовій безпеці, активно підтримує місії НАТО у всьому світі навіть зараз, коли має серйозні загрози на своїй території. Про це в інтерв’ю Тижню розповів генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенант Ян Брукс, інформує Тиждень.

«Україна долучилася до нашої місії «Рішуча підтримка» в Афганістані. Вона бере участь у воєнно-морських операціях НАТО в Середземному морі. Підрозділ українських військових інженерів допомагає в розмінуванні та боротьбі із саморобними вибуховими пристроями в Косово.

Україна також підтримує проект боротьби з наркотиками Управління ООН із наркотиків та злочинності, проводить підготовку фахівців з Афганістану, Пакистану та країн Центральної Азії з метою боротьби з незаконним обігом наркотиків. І бере участь у місіях ООН та ЄС», – сказав він.

За словами Брукса, це свідчить про серйозність і тривалість зобов’язань, які країна взяла на себе у сфері міжнародної безпеки.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь