Press "Enter" to skip to content

“Джавеліни” вже на наших полігонах: за яких умов потраплять у зону бойових дій

Збройні сили України почали працювати з американськими протитанковими ракетними комплексами Javelin, пише  Політик з посилання на газета “Експрес“. 2 травня ЗСУ повфинні були розпочати практичну підготовку розрахунків протитанкових ракетних комплексів.

Про це заявив міністр оборони країни Степан Полторак у соцмережі Facebook. “Це рішення дасть можливість приступити від теоретичної до практичної підготовки наших розрахунків Джавелін, які розпочнуться 2 травня на базі навчальних центрів Збройних Сил України, та створити потужний протитанковий резерв”, — написав він.

Тож скільки “Джавелінів” матиме Україна? — Сума контракту становить 47 мільйонів доларів, каже Олег Жданов, військовий експерт. — За ці кошти придбано 210 ракет і 35 пускових установок. Орієнтовно ціна однієї ракети Javelin становить приблизно 100 тисяч доларів, вартість пускової установки — 130 тисяч доларів.

Крім купівлі комплексів, в угоду включать навчання українських військових, технічну допомогу тощо. — А чи будуть “Джавеліни” на фронті? — “Джавеліни” передані у військові частини й будуть зберігатися у пунктах постійної дислокації частин та на полігонах.

Саме там військові опановуватимуть їх, а от у зону бойових дій американські протиракетні комплекси просто так не потраплять. Дозвіл на їх застосування повинен дати Президент у разі загострення на лінії розмежування, коли противник піде в наступ.

Варто зазначити, що протитанкові комплекси — це не наступальна, а оборонна зброя, яка здатна зупинити ворога. — Нашим військовим потрібно багато часу, щоб опанувати американські ракетні протитанкові комплекси? — На відміну від протиракетного комплексу “Стугна”, котрий є на озброєнні української армії та є напівавтоматичним, тобто складнішим у користуванні, “Джавеліни” — простіші. Військовим потрібно лише навести ракету на ціль й натистути на спусковий гачок. Це майже те саме, що навчити солдата стрільби зі стрілкової зброї.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь