Press "Enter" to skip to content

В УПЦ КП відреагували на спроби Московської церкви протидіяти отриманню автокефалії УПЦ

Українська православна церква Київського патріархату звернулася до вірян, які хочуть протидіяти спробам Московської церкви не допустити отримання Томосу про автокефалію.

Відповідне звернення  опублікував архієпископ, керівник інформаційного відділу Київської патріархії, секретар Священного синоду УПЦ КП Євстратій (Зоря).

Він зазначив, що два роки тому з кожної парафії Київського патріархату до Вселенського патріархату вже були направлені листи про підтримку отримання Томосу. Проте громадяни можуть долучитися до цих тисяч листів, пише Політик посилаючсиь на День.

Архієпископ Євстратій окремо зазначив, що під час одного з візитів до Вселенського патріархату представникам УПЦ КП повідомили, що ці листи приходили щодня мішками, так що їх не було де складати.

Для тих, хто відчуває потребу долучити свій особистий голос на підтримку визнання автокефалії церкви в Україні, архієпископ Євстратій опублікував адресу, на яку можна слати ці листи. Листи варто писати грецькою, турецькою, англійською, російською мовами, листи на українській мові потребуватимуть перекладача.

Кому:
His All-Holiness Bartholomew
Archbishop of Constantinople-New Rome and Ecumenical Patriarch

Поштова адреса:
Rum Patrikliği, 342 20 Fener-Haliç, Istanbul, TURKEY – Туреччина

Офіс Великого Канцлера:
Archimandrite Andreas Sofianopoulos

Fax: +90 212 5319014
E-mail: ecpatr.grandchancellor@gmail.com

Офіс Синоду
Генеральний секретар синоду: Archimandrite Joachim Billis

Fax: +90 212.531.6533, +90 212.534.9037
E-mail: ecumenical.patriarchate@gmail.com

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь