Держсекретар США Помпео, разом із МЗС країн НАТО зробили заяву щодо окупованих РФ українських земель

Держсекретар США Помпео, разом із МЗС країн НАТО зробили заяву щодо окупованих РФ українських земель

Державний секретар США Майк Помпео і міністри закордонних справ країн НАТО підтвердили, що не вестимуть справ з Росією, як зазвичай, до виконання Москвою своїх зобов’язань за мінськими угодами і повернення контролю над окупованим Кримом Україні. Про це заявила офіційний представник держдепу США Хізер Нойєрт, передає Політик посилаючись на УНН.

“Держсекретар Помпео і міністри закордонних справ країн НАТО підтверджують: НАТО не буде повертатися до ведення справ з Росією, як зазвичай, поки Росія не виконає свої зобов’язання за мінськими угодами, не виведе сили і не припинить підтримку своїх маріонеток на Донбасі та не поверне контроль над Кримом Україні”, – повідомила Нойєрт в Twitter.

Нагадаємо, екс-директор ЦРУ Майк Помпео, який був затверджений на посаді держсекретаря США, приступив до виконання своїх обов’язків.

З 26 по 30 квітня проходить перше закордонне турне Помпео на посаді держсекретаря. Він відвідає Брюссель, Ер-Ріяд, Єрусалим і Амман. У Брюсселі він зустрінеться з Генсеком НАТО Йєнсом Столтенбергом і візьме участь в нараді міністром закордонних справ країн НАТО.

Related Posts

Create AccountLog In Your Account