Press "Enter" to skip to content

Поставки США “Javelin” до України стануть запобіжним заходом на випадок масивної атаки – посол Німеччини в Україні

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель вважає, що надання США протитанкових ракетних комплексів “Javelin” Україна буде символічним жестом і запобіжним захом на випадок можливої більш масивною атаки з боку Росії.

“Потрібно взяти до уваги, що ця зброя з США – це озброєння, яке не має прямого відношення до бойових дій на Донбасі. Найбільш згадувана – це протитанкові ракетні комплекси Javelin, але на Донбасі немає танкових боїв, повідомляє Інтерфакс.

Відповідно, поставка цього озброєння є символічною і запобіжний захід на випадок можливої більш масивною атаки. Це не є внеском у безпосереднє вирішення конфлікту на Донбасі”, – сказав Е.Райхель в спільному інтерв’ю з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон агентству “Інтерфакс-Україна”.

Дипломат також пояснив, що Німеччина дотримується принципу ненадання озброєння в зони нестабільності. “Ми б не хотіли, щоб наша зброя використовувалося в зонах конфліктів, де гинуть люди”, – пояснив Е.Райхель.

У свою чергу, посол Франції висловила думку, що велика кількість зброї в зоні конфлікту підвищує ризик його використання. “Бажання української влади отримати зброю для оборони є абсолютно зрозумілим у такій складній ситуації. З іншого боку, в будь-якому конфлікті надання більшої кількості озброєння не допомагає в його вирішенні”, – зазначила І.Дюмон.

За її словами, вирішення конфлікту на Донбасі може бути здійснено лише політичним шляхом.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь