Press "Enter" to skip to content

Аваков заявив, що у новій поліції працює майже 30% колишніх «беркутівців»

Кількість старих спецпризначенців у структурі нинішніх спеціальних сил поліції наразі становить трохи менше, ніж 30%. Про це розповів глава МВС Арсен Аваков в інтерв’ю LIGA.net.

«Конкретні цифри говорять про те, що кількість старих спецназівців (2013 року) в структурі нинішнього спецназу поліції сьогодні становить трохи менше 30%», – сказав міністр, інформує zaxid.net.

«Це або колишній «Беркут», або інші спецпідрозділи. Пропонуєте розстріляти? Всіх під загальну кон’юнктурну лінійку засудження?», – відповів на питання журналіста Аваков.

«Люди все дуже різні – і в складі спецпідрозділів чесних хлопців і патріотів більше, ніж у черговому натовпі крикливих «патріотів» із масками на політичних демонстраціях під Радою», – стверджує глава МВС.

За словами Авакова, «будь-яка реформа в суспільстві – це важкий шлях».

«Швидко його не пройти. Це стосується насамперед кадрів. Як ми переконалися, завезти в достатній кількості марсіан або іноземців, щоб враз вирішити наші проблеми, не вдається. І ось ми працюємо з нашим суспільством: беремо людей, готуємо, навчаємо і даємо їм шанс справлятися, розвиватися, адекватно реагуючи на помилки», – говорить глава МВС.

За словами Авакова, поточна кадрова філософія змін у поліції – баланс молодих поліцейських, які набувають досвіду, і поліцейських досвідчених, які володіють реальним багажем розслідувань і припинення злочинів.

«Результат роботи поліції – набагато важливіше, ніж те, як це виглядає в очах критиканів. Тому нам неприємні безпідставні наскоки на нашу структуру – але ми готуємо поліцейських, а не тендітних панночок, потерпимо. Робимо те, що маємо», – стверджує глава МВС.

За його словами, реформа поліції завершиться одночасно із реформою суспільства.

Нагадаємо, «Беркут» — розформований підрозділ міліції особливого призначення при обласних управліннях МВС України.

Ліквідація «Беркуту», який виставили проти протестувальників, була однією з вимог Євромайдану. Оскільки саме «беркутівці» були активними учасниками тримісячного протистояння силовиків і демонстрантів у Києві та в регіонах. Вони ж 30 листопада 2013 року жорстоко побили на Майдані Незалежності учасників мирного студентського протесту, а згодом, зокрема, стріляли в беззбройних громадян на вулиці Грушевського.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь