Press "Enter" to skip to content

Російським дипломатам дали 48 годин, щоб залишити Україну

Тринадцять працівників консульств Росії у чотирьох містах мають залишити Україну протягом 48 годин з моменту отримання відповідної ноти – тобто, з учорашнього дня. Про це у коментарі УНН повідомила речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца.

“(Дипломати мають залишити Україну – ред.) протягом 48 годин з вчорашньої дати, після отримання ноти про оголошення цих осіб персонами „нон грата“, інформує Політик з посиланням на УНН.

Нота була вручена повіреному, в ній перераховуються всі дипломати і консули, які мають залишити Україну протягом 48 годин”, — сказала вона.

Речниця нагадала, що персонами “нон грата” оголошені дипломати і консули, які працюють в російських закордонних представництвах у Києві, Одесі, Львові та Харкові.

“Усі 13 осіб, по яким у нас є докази, що вони причетні до спецслужб і виконували діяльність, не сумісну з діяльністю дипломатичних, консульських співробітників”, — додала Беца.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь