Press "Enter" to skip to content

МВФ пояснив, чому не вважає Україну бідною країною

Міжнародний валютний фонд (МВФ) пов’язує падіння доходів в Україні перш за все з військовим конфліктом і відносить її до країнам, що розвиваються.

Про це йдеться в дослідженні МВФ про макроекономічну ситуацію в низькодохідних країнах, що розвиваються, передає УНІАН. “Падіння рівня доходів в Україні в основному відображає вплив військового конфлікту”, – підкреслили у Фонді.

У МВФ пояснюють, що Україна не була включена в групу низькодохідних країн, оскільки структура її економіки є типовою для країн з ринковою економікою. Хоча за рівнем доходів на одного громадянина України дійсно потрапляє в перелік саме бідних країн.

“Рівень бідності в Україні, структура зайнятості, тривалість життя і рівень освіти є типовими для EME (emerging market economies, країни з ринковою економікою – ред.)”, – повідомили в МВФ.

Як повідомлялося, нещодавно Україна увійшла в ТОП-50 країн, що розвиваються за індексом інклюзивності економічного розвитку, який оцінює ступінь поширеності позитивних ефектів економічного зростання на всі верстви населення.

Be First to Comment

Залишити відповідь