Press "Enter" to skip to content

У НБУ спрогнозували, скільки ще зростатиме трудова міграція українців

Окрім економічних факторів виїзду українців за кордон, у Нацбанку назвали збройний конфлікт на Донбасі.
Трудова міграція українців зростатиме ще два-три роки, а після цього почне знижуватися.

У Нацбанку очікують, що невдовзі в Україні збільшиться рівень зарплат, що допоможе стримати потік мігрантів. Про це йдеться в сюжеті програми “Сніданок з “1+1”.

Окрім економічних факторів виїзду українців за кордон, в НБУ назвали збройний конфлікт на Донбасі. Адже зараз значна кількість мігрантів – жителі східних областей. Виїжджають працездатні громадяни – більшість з них чоловіки. А третина – молоді люди до 30 років.

Раніше в Atlantic Council прогнозували, що трудова еміграція українців до країн Центральної та Східної Європи створює серйозні проблеми для самої України, посилюючи перспективу демографічної кризи.

Нагадаємо, Україна потрапила до ТОП-5 країн із найбільш стрімкими темпами скорочення населення, й, за оцінками Організації Об’єднаних Націй, до 2050 року населення України може скоротитись на 18% до 36,4 млн осіб, а до 2100 року – на 57% до 28, 2 млн осіб.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь