Press "Enter" to skip to content

Австралія підтримала міжнародну кампанію з деокупації Криму

Австралійські політики обговорили важливість підтримки міжнародних зусиль України, спрямованих на деокупацію півострова та захист прав людини.

У парламенті штату Новий Південний Вельс (Австралії) обговорили важливість підтримки міжнародних зусиль України, спрямованих на деокупацію Криму та захист прав людини на окупованому півострові. Про це повідомляє Політик з посиланням на Укрінформ.

“Ми свідомі того, що країни, як Австралія, повинні продовжувати привертати увагу до порушень міжнародного права з боку таких країн як РФ… Я хочу, щоб в Україні знали, що у день, коли у цілому світі триває кампанія присвячена деокупації Криму, Австралія приєдналася до цих зусиль”, — наголосив у своєму виступі голова Лейбористської партії Австралії у парламенті НПВ, співініціатор акції, депутат Люк Фолі.

Посол України в Австралії Микола Кулініч поінформував присутніх про ситуацію з правами людини на окупованому півострові та розповів про зусилля, які докладаються Україною для деокупації української території, зокрема в межах діяльності міжнародної платформи “Друзі деокупації Криму”.

“Чотири роки Україна бореться за деокупацію Криму, відновлення своєї територіальної цілісності та суверенітету, гарантування основних прав людини для всіх громадян України, в тому числі найбільш постраждалих категорій – корінного народу Кримського півострова – кримських татар…Ми вдячні уряду та народу Австралії за непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України… Розуміння того, що навіть далека Австралія з нами, додає сили у цій боротьбі”, – наголосив посол.

З промовами підтримки зусиль українського уряду та народу виступили також голова Християнсько-демократичної партії НПВ, віце-президент Законодавчої ради (верхньої палати) парламенту штату Фред Найл та голова Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь