Press "Enter" to skip to content

Україна на міжнародному рівні використає закон про Донбас проти РФ

Закон про деокупацію Донбасу, який називає Росію країною-агресором, дозволить відсторонити РФ від участі в голосуваннях на міжнародній арені.

Про це сказав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі одного з телеканалів, інформує Політик з посиланням на gazeta.ua.

“Рішення по Донбасу ухвалили, тому що ми переконали весь світ, що там (на Донбасі. – Gazeta.ua) є російська агресія. Це відкриває наступні речі: може зайти миротворча місія ООН, вона не буде складатися з військ Російської Федерації чи її союзників.

За статутом ООН, країна, яка є стороною конфлікту, не може брати участі в деяких голосуваннях. Ми будемо це використовувати”, – пояснив Гримчак.

18 січня Верховна Рада ухвалила законопроект “Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях”.

У документі йдеться, що Росія організувала терористичну діяльність в Україні, веде збройну агресію. За ним, у випадку запровадження воєнного стану в Донецькій і Луганській областях і воєнних адміністрацій, припиняються повноваження обласної, районних і сільських рад. Координацію та контроль здійснює Об’єднаний оперативний штаб Збройних сил при керівництві Генштабу.

24 лютого він набуває чинності.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь