Press "Enter" to skip to content

В Україні проведуть “інвентаризацію” бюджетних видатків

Кабінет міністрів України схвалив рішення про проведення огляду видатків бюджету в окремих сферах, передає УНН з посиланням на повідомлення Міністерства фінансів.

“21 лютого на засіданні уряд схвалив рішення про проведення огляду видатків бюджету в окремих сферах”, — сказано у повідомленні.

Як пояснили у міністерстві, огляд видатків — це сучасний інструмент бюджетного аналізу та управління бюджетними коштами.

Проект передбачає:

здійснення спеціально створеними робочими групами заходів з аналізу державної політики у визначених сферах;
проведення оцінки ефективності і доцільності видатків;
узгодження стратегічних і програмних документів, що діють у відповідній сфері.

“В результаті проведення секторального огляду уряд отримає експертні рекомендації для підвищення ефективності реалізації державної політики та ефективності видатків бюджету у визначених сферах”, — додали у Мінфіні.

У відомстві переконані, що це покращить процес планування бюджету, підвищить ефективність використання бюджетних коштів та якість надання державних послуг. Як результат, це дасть змогу Україні претендувати на більш високі оцінки бюджетної системи у міжнародних рейтингах.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь