Press "Enter" to skip to content

США інвестували в успіх України понад $2 мільярди – Держдеп

США підтримують Україну тому, що вона володіє великим невикористаним потенціалом.

США інвестували в успіх України понад $2 млрд. Про це на виступі в академії Міністерства закордонних справ України заявив заступник держсекретаря США Джон Салліван, інформує  Політик з посиланням на УНІАН.

“Вільна і економічно успішна Україна є одним з найбільших страхів Кремля – і це найбільша надія українського народу.

США інвестували в успіх України, надавши допомогу більш ніж на $2 млрд для досягнення цієї мети”, – зазначив Салліван, передає прес-служба посольства США в Україні.

За його словами, США підтримують Україну в зв’язку з тим, що вона володіє великим невикористаним потенціалом. Крім того, він підкреслив, що боротьба з корупцією в Україні не менш важлива, ніж протидія російській агресії. “Ці дві боротьби – дві сторони однієї й тієї ж монети. Пріоритет обох є питанням національної безпеки.

Для України вкрай важливо прагнути до глибокої, всеохоплюючої та своєчасної реформи”, – додав Салліван. Як повідомляв УНІАН, президент Петро Порошенко домовився із заступником секретаря Держдепу продовжити санкції проти Росії.

Крім того, сторони обговорили ситуацію на Донбасі, а також подальші кроки в рамках мирного врегулювання. Зокрема, сторони обмінялися думками з питання розміщення ефективної миротворчої місії ООН на Донбасі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь