Press "Enter" to skip to content

Українська економіка зростає, але цього недостатньо – Світовий банк

Наразі міжнародні партнери, які допомагають Україні подолати складний період, працюють над тим, щоб зростання економіки країни прискорилося.

Про це повідомляє Політик з посиланням на УНІАН заяву віце-президента Світового банку Сиріла Муллера.

За його словами, зараз всі міжнародні партнери, які допомагають Україні подолати складний період, працюють над тим, щоб зростання економіки прискорилося.

“Це одне з наших ключових завдань. Ми повинні поглибити розпочаті в країні перетворення, щоб темпи розвитку економіки зросли, і стабілізація була помітною не тільки на макрорівні, але й на рівні звичайних громадян, щоб вони відчули, що їхнє життя покращилося. Тому зараз актуальним є питання поглиблення економічних змін”, – зазначив представник СБ.

На його думку, є ключові реформи, які мали бути першочерговими для уряду. По-перше, мова йде про завершення трансформації енергетичного сектора. По-друге, не можна зупиняти реформування банківського сектора.

Звичайно, тут найбільш актуальне зараз питання – реформування державних банків. По-третє, одним з рушіїв економічного зростання повинен стати більш продуктивний сільськогосподарський сектор. “Україна має дуже важливий актив – значні запаси родючої землі.

Ми вважаємо, що сьогодні в світі існує величезний попит на сільськогосподарську продукцію, зокрема продукти харчування. Україна може стати одним зі світових лідерів на цьому ринку”, – підкреслив Муллер.

Як повідомлялося раніше, на думку віце-президента Світового банку, Україна також має виплачувати свої боргові зобов’язання, інакше вона втратить можливість залучення нових кредитів на зовнішніх ринках.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь