Press "Enter" to skip to content

Бермуди – перша країна світу, яка вирішила скасувати дозвіл на одностатеві шлюби

Бермудські острови стали першою в світі країною, що легалізувала, а потім скасувала одностатеві шлюби.

Уолтон Браун, міністр внутрішніх справ, сказав, що цей закон, врівноважує опозицію до одностатевих шлюбів консервативного суспільства острова, при цьому дотримуючись постанови Європейського суду, які забезпечують визнання і захист одностатевих пар на території, повідомляє Політик посилаючись на УНІАН.

 “Закон покликаний забезпечити справедливий баланс між двома нині непримиренними групами на Бермудських островах, підтвердивши, що шлюб повинен бути між чоловіком і жінкою, в той же час визнаючи і захищаючи права одностатевих пар”, – сказав Браун. Групи, що захищають цивільні права ЛГБТ-спільноти, заявили, що домашнє партнерство являє собою “статус другого сорту”, і для юрисдикції безпрецедентно позбавляти законного права на шлюб після того, як воно було надано.

Шлюби, оформлені до підписання заборони, як і раніше, будуть визнаватися у відповідності з новим законом. Однак тепер гомосексуальні пари мають право тільки на зареєстроване домашнє партнерство.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь