Press "Enter" to skip to content

Україна збирається ввести електронні візи для всіх країн вартістю $65

Україна найближчим часом введе електронні візи для всіх країн, які не входять до списку держав міграційного ризику.

Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, передає ЕП.

“Електронна віза буде лише одноразовою, її видаватимуть терміном до 30 днів, вартість – 65 дол. Паралельно зменшується кількість віз, які оформляють в аеропортах, тобто Visa on arrival. А для країн міграційного ризику залишається оформлення віз у посольствах. Зараз таких країн 70”, – сказав Погорельцев.

Він пояснив, що електронну візу надсилатимуть на електронну пошту, її треба буде самому роздрукувати на принтері та привезти на паспортний контроль.

“Просто завантажити в телефон не вийде – для прикордонників потрібна роздруківка. Зокрема, тому ми на першому етапі не будемо навіть зменшувати кількість наших співробітників в аеропортах, щоб, наприклад, допомогли роздрукувати цю візу”, – сказав Погорельцев.

Він додав, що після введення електронних віз Україна не планує повністю ліквідувати консульські пункти в аеропортах.

“Зараз ми суттєво вдосконалили роботу консулів в аеропортах. Треба визнати, що коли ми тільки ввели механізм візи в аеропортах, не все було добре”, – зазначив він.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь