Press "Enter" to skip to content

Німеччина заявила про завершення прийому біженців у рамках міграційної програми ЄС

Німеччина завершує прийом біженців з Італії та Греції в рамках міграційної програми Європейського союзу, створеної в 2015 році. Про це повідомляє Die Welt, передає “ЄП“.

У розпал міграційної кризи країни ЄС зобов’язалися приймати із зовнішніх кордонів осіб, які шукають притулку.

За даними МВС Німеччини, країна прийняла 10265 шукачів притулку, хоча за домовленостями Німеччина мала прийняти з Італії та Греції 27 тисяч осіб.

В МВС пояснили, що набагато менше людей, ніж очікувалося, виконали критерії переселення. Під програму перерозподілу підпадають тільки ті мігранти, чиї шанси отримати притулок перевищують 75%. Наразі з Італії прийнято 4894 особи, а з Греції – 5371 особа.

Однак у міністерстві підкреслили, що Німеччина прийняла найбільшу кількість біженців порівняно з іншими європейськими країнами.

Європейська угода про переселення офіційно закінчилася 26 вересня 2017 року. Проте Німеччина ще приймає біженців – у грудні приїхали 503 прохачі притулку з Італії та 39 – з Греції.

Як повідомлялося, уряд Німеччини хоче виплачувати додаткову премію шукачам притулку, які добровільно повернуться з ФРН на батьківщину.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь