Press "Enter" to skip to content

Кулеба розказав про п’ять поразок Росії і порадив “подавитись ракетами”

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 1 березня заявив, що Україна пережила зимовий терор Росії, та розповів про п’ять поразок держави-агресора.

Про це глава МЗС написав на своїй сторінці у Facebook, пише “Європейська правда”.

“1 березня 2023 року Путін зазнав п’ятої великої поразки з дня повномасштабного вторгнення – Україна перемогла його зимовий терор. Ми вистояли найважчу у своїй історії зиму. Нам було холодно і темно, але ми були незламні”, – написав міністр.

Він зазначив, що Україну підтримували партнери та що ЄС також переміг, оскільки “всупереч московському реготу також не замерз без російського газу”.

“Росії – одна порада: задихніться своїм газом і подавіться своїми ракетами”, – написав глава МЗС України.

Він перерахував ще чотири поразки Росії після початку її повномасштабного вторгнення в Україну.

“Перша поразка була тоді, коли ми з перших хвилин наступу не дали Путіну паралізувати нас страхом. Друга – коли ми зірвали план російського бліцкригу. Україна не впала ані за три дні, ані за сім, ані за місяць, ані за рік. І ніколи не впаде. Третьої поразки ми завдали РФ на дипломатичному фронті: світова коаліція за Україну, резолюції, ізоляція, потоки зброї, санкцій, енергетичної, фінансової та гуманітарної допомоги Україні. Четверта поразка – втрата Росією великої частини окупованих територій України внаслідок ефективних дій та контрнаступів ЗСУ і решти Сил оборони України”, – зазначив Кулеба.

Він підкреслив, що до остаточної перемоги ще важкий шлях, але “ми з вами вже знаємо, як перемагати”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь