Press "Enter" to skip to content

У лютому українці з ОРДЛО можуть повернутись додому – Денисова

У перший тиждень лютого відбудеться передача громадян України з тимчасово окупованих територій Донбасу, яких було затримано до початку війського конфлікту.

Про це повідомляється на Facebook українського омбудсмена Людмили Денісової, пише Політик посилаючись на День.

Як зазначається, Денісова провела зустріч з координатором Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, послом Тоні Фрішем.

Зокрема, сторони обговорили питання щодо роботи гуманітарної підгрупи ТКГ стосовно забезпечення звільнення та обміну заручників та осіб, які незаконно утримуються на непідконтрольних Уряду України територіях Донецької та Луганської областей, у рамках Мінських домовленостей.

“Ми з паном Фрішем відмітили, що готові до обміну у будь-якому форматі та намагаємось це зробити. Розглянули також питання щодо передачі громадян України, яких було затримано до конфлікту. Чергова передача відбудеться вже у перший тиждень лютого”, – написала Денісова.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь