Press "Enter" to skip to content

Нардепи України заспівали гімн в ефірі росТВ ВІДЕО

Українські депутати, затроливши російську журналістку, двічі заспівали приспів гімну і почали викрикувати Слава Україні!

Члени української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи заспівали гімн України у прямому ефірі телеканалу Росія 1 в момент, коли російська телеведуча намагалася взяти інтерв’ю у депутатів. Про це видно на відеоролику, опублікованому у вівторок, 9 жовтня, виданням Радіо Свобода у Facebook.

Зокрема, на відео російська журналістка намагається взяти коментарі в українських нардепів, однак ті у відповідь починають співати гімн. Ведуча не розгубилася і намагалася вести далі діалог в ефірі. Депутати, затроливши журналістку, двічі заспівали приспів гімну і почали викрикувати Слава Україні!

Серед представників української делегації були присутні Борислав Береза, Леонід Ємець, Олексій Гончаренко, Мустафа Джемілєв, Георгій Логвинський, Володимир Ар’єв та інші.

Раніше Парламентська асамблея Ради Європи на засіданні у вівторок, 9 жовтня, вирішила відкласти вирішення питання змін санкційних правил на наступний рік.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Be First to Comment

Залишити відповідь