Press "Enter" to skip to content

Зростання ціни газу не вплине на субсидії – Кабмін

Ймовірний перерахунок ціни на газ на одержувачах субсидій ніяк не відіб’ється, бо вони платять і платитимуть фіксовану суму.

Підвищення цін на газ для населення не вплине на розмір платежів за комунальні послуги для одержувачів субсидій. У цьому запевнив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, інформує Політик з посиланням на Корреспондент.

“Ймовірний перерахунок ціни на газ на одержувачів субсидій ніяк не відіб’ється, бо вони платять і платитимуть фіксовану суму. Люди, які відчуватимуть, що вони не в змозі самостійно повністю сплачувати за житлово-комунальні послуги або газ, повинні звернутися в управління соцзахисту і оформити субсидію”, – заявив Розенко.

Він також додав, що рішення про підвищення цін на газ візьмуть після коригування системи субсидій. Зокрема, в Мінсоцполітики планують найближчим часом відкоригувати систему надання субсидій населенню та виправити ті проблеми, які турбують громадян.

Раніше повідомлялося, що українцям без лічильників газу скасували субсидії.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь