Press "Enter" to skip to content

Через велику кулькість біженців із Венесуели, уряд Еквадору вводить режим надзвичайного стану

Влада Еквадору оголосила в країні режим надзвичайного стану у зв’язку з напливом венесуельських біженців, які через Колумбію намагаються дістатися Еквадору.

Про це йдеться в заяві еквадорського МЗС, передає Політик посилаючись на Інтерфакс-Україна.

“Уряд Еквадору впровадив режим надзвичайного стану в провінціях Карчі, Ель-Оро та Пічинча, щоб приділити належну увагу венесуельським мігрантам на північному кордоні країни”, – йдеться в повідомленні.

Режим НС, у рамках якого на північ країни буде направлено додаткові бригади лікарів, поліції та соціальних працівників, діятиме до кінця серпня.

У повідомленні наголошується, що кількість венесуельців, котрі прибувають через Колумбію, сягнула цього тижня в середньому 4,2 тис. осіб на добу. При цьому МЗС не уточнює, якою була статистика раніше й чому кількість біженців збільшилася.

Згідно з повідомленням МЗС, міжнародні організації, такі як Агентство ООН у справах біженців, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і Міжнародна організація у справах біженців, нададуть Каракасу допомогу в зв’язку з масовим переміщенням жителів Венесуели, яка потерпає від економічної кризи.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь