Press "Enter" to skip to content

Путін відверто погрожує Україні в прямому ефірі

Президент РФ Володимир Путін пригрозив Україні ескалацією, якщо триватимуть бойові дії на Донбасі під час Кубка світу з футболу.

Про це він заявив під час “Прямої лінії”.

До Путіна звернувся терорист-письменник Захар Прилєпін. У ДНР бояться, що на час Кубка світу з футболу в Росії українська армія піде у наступ, повідомляє Газета.

“Я розраховую, що нічого подібного станеться. Але якщо це станеться, то це буде мати серйозні наслідки для української державності вцілому”, – відповів Путін.

Нинішнє українське керівництво не може вирішити проблему Донбаса, додав російський президент.

“Як можна вважати мешканців території своїми громадянами і піддавати їх постійним обстрілам? Це просто безглуздо з точки зору відновлення територіальної цілісності країни. І чим далі, тим гірше”, – заявив він.

У залі з Путіним нема глядачів. Він буде спілкуватися з людьми через телеміст і відповідати на питання, які прийшли зазделегідь. Їх можна було відправляти через соцмережі, по телефону і за допомогою СМС і ММС повідомлень. Всього до глави Кремля надійшло більше 1,8 мільйона запитань. Станом на 6 червня – 760,2 тис. дзвінків, 306,3 sms, 30 тис mms-повідомлень. На сайті програми люди задали 140 тис. питань.

Be First to Comment

Залишити відповідь