Press "Enter" to skip to content

В Україні створили нові війська

З 23 травня в Україні починають діяти нові війська – Морська піхота у складі Військово-морських сил, а створені вони будуть у Миколаївській області.

Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди 100-річчя створення морської піхоти у Миколаєві, інформує Політик з посиланням на vsviti.com.ua.

Крім того, під час церемонії він підписав відповідний указ, згідно з яким щорічно цого дня відзначатиметься День морської піхоти України.

“Сьогодні у Миколаївській області даємо “зелене світло” на створення нових військ – Морської піхоти України у складі Військово-морських сил України. І це станеться сьогодні у Миколаєві.

Я, як президент і верховний головнокомандувач Військово-Морських Сил України, прийняв рішення встановити новий день морської піхоти України, який відтепер святкуватиметься на державному рівні 23 травня”, – сказав Порошенко.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь