Press "Enter" to skip to content

У США запустили ракету-носій Antares, частково виготовлену в Україні

У США зі стартового майданчика Валлопс в штаті Вірджинія компанією Orbital ATK була успішно запущена ракета-носій Antares, в створенні якої брали участь українські фахівці.

Як повідомляє ЦТС, запуск відбувся в понеділок, 21 травня.

Спочатку ракету з корисним вантажем у вигляді космічного вантажного супутника Cygnus повинні були запустити на добу раніше – о 5 ранку неділі (по Києву – 12 дня). Однак старт був перенесений у зв’язку з несприятливими погодними умовами, інформує epravda.com.ua. Запуск ракети-носія Antares із супутником на борту стане дев’ятою місією по доставці вантажу на Міжнародну космічну станцію. Супутник доставить на МКС більше 3,3 тонни корисних вантажів, в тому числі науково-дослідницьку апаратуру і матеріали, а також провізію для екіпажу та інше обладнання.

Основна конструкція першого ступеня ракети розроблена конструкторським бюро “Південне” і виготовлена ​​на “Південному машинобудівному заводі ім. Макарова” (Дніпро) у співпраці з українськими підприємствами “Хартрон-АРКОС” (Харків), “Хартрон-ЮКОМ” (Запоріжжя), “РАПІД” (Чернігів) та іншими.

Українські фахівці брали активну участь у випробуваннях Antares, які проводилися в США.

Be First to Comment

Залишити відповідь