Press "Enter" to skip to content

Канадські ЗМІ критикують за недостатню увагу війні на Донбасі

Про це в Оттаві заявив депутат від Консервативної партії Канади Джеймс Безан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Надто часто наші медіа не повідомляють про події на Донбасі. ЗМІ не розповідають про жертви, які приносять чоловіки та жінки в Україні з часу Революції гідності.

Вони забули, що є держава, яка повністю ігнорує верховенство права й міжнародний порядок та намагається розширити свою зону впливу і підконтрольні території. Звичайно, цією країною є РФ», – сказав Безан. На його переконання, припинити кровопролиття в Україні спроможний лише особисто Володимир Путін. «Лише одна особа може припинити війну, і звати її – Володимир Путін.

Якщо він нарешті скаже, що вже досить, – ми зможемо почати розбудовувати мир. Поки цього не трапилося, сини й доньки, чоловіки та жінки України платять неймовірну ціну, аби стримувати Росію, намагатися повернути територію українського народу й не дозволити Росії промарширувати рештою Європи», – наголосив депутат.

Нагадаємо: раніше Джеймс Безан закликав офіційну Оттаву видворити більше російських дипломатів, з огляду на намагання РФ втрутитися у демократичні процеси в Канаді.

Be First to Comment

Залишити відповідь