Press "Enter" to skip to content

З 1 квітня змінюються правила виїзду за кордон

Українські діти зможуть виїхати за кордон тільки за власним документу

тепер українські діти зможуть виїхати за кордон тільки за власним документу. Закордонний паспорт дітям в Україні можна оформити з моменту народження. Він видається на 4 роки. А ось для підлітків, починаючи з 16 років, паспорт видається на 10 років, після чого потрібно оформити новий, інформує Політик з посиланням на comments.ua.

Ще до 1 квітня 2018 року дітей через кордон можна провезти по проїзним документом або за записом в закордонному паспорті батьків, якщо не закінчився термін їх дій. Оформлення окремих закордонних паспортів для дітей для багатьох батьків вже не новина, адже проїзні документи не видаються вже три роки. Ще одне важливе нагадування полягає в тому, що згідно із законодавством України, при перетині кордону дітьми до 16 років, їх повинні супроводжувати батьки або опікуни. В інших випадках, у дітей має бути нотаріально завірений дозвіл від обох батьків із зазначенням мети та країни поїздки, терміну, а також супроводжуючої особи.

Тим, хто хоче оформити дитячий біометричний закордонний паспорт, потрібно подати документи в будь-яке відділення міграційної служби або паспортний сервіс.

Список необхідних документів для оформлення закордонного паспорта для дитини:

– Заява

– оригінал свідоцтва про народження для дітей до 14 років, або внутрішній паспорт – для дітей від 14 років

– ідентифікаційний код (ІПН) + копії (якщо він є у дитини)

– паспорти батьків

– квитанція про оплату послуги оформлення документа.

Залежно від сервісної служби, нетермінове оформлення закордонного паспорта для дитини обійдеться від 557 до 957 грн., А термінове – від 810 до 1200 грн.

Be First to Comment

Залишити відповідь