Press "Enter" to skip to content

В Україну йдуть два антициклони: карти

За прогнозами синоптиків, два антіціколона, Фріц і Енрік, принесуть в Україну похолодання до -10 градусів.
Україна на кілька днів опиниться під впливом двох антициклонів – Фріц і Енріка. Про це у себе в Facebook повідомила синоптик Наталка Діденко.

“Фріц і Енрік з’єднаються, Україна опиниться в зоні їх впливу. У вівторок в Україні – без снігу”, – зазначила Діденко, інформує Політик з посиланням на news.liga.net. За її словами, оскільки антициклони – з півночі, то вони залучать із собою повітря арктичного походження.

Вона додала, що в Києві похолодає, опади малоймовірні. “На дорогах слизько. Надалі морози ще більше посиляться”, – уточнила Діденко.

Завтра, 21 лютого, на заході і сході -8 градусів вночі, вдень -3 градусів, півночі -11 градусів вночі і -5 градусів вдень, півдні -7 градусів вночі і + 2 градуси вдень. У Києві -10 градусів вночі і -5 градусів вдень.

22 лютого буде без опадів, на заході -4 градуси вночі і +5 градуси вдень, сході -8 градусів вночі і -4 градуси вдень, півночі -11 градусів вночі і -5 градусів вдень, півдні -7 градусів вночі і + 2 градуси вдень . У Києві до -10 градусів вночі і -5 градусів вдень.

Be First to Comment

Залишити відповідь