Press "Enter" to skip to content

ФСБ арештувала в окупованому Криму побитого Рамазанова

Підконтрольний Кремлю Сімферопольський райсуд в окупованому Криму арештував Ісмаїла Рамазанова на 30 діб. У “суді” йому не надали медичну допомогу попри його скарги на біль.

Про це повідомляє “Кримська солідарність” в Facebook.

“Ісмаїл Рамазанов проведе в СІЗО найближчі 30 діб до 23 лютого 2018 року. Швидка не приїхала. Ісмаїл ледве стояв на ногах”, – повідомляють активісти, пише Політик посилаючись на УП.

Під час засідання “суду” Рамазанов розповів, що вдома і в машині його побили співробітники ФСБ, вони нанесли удари в живіт, плечі та по нирках. Чоловік скаржився на біль у потилиці, ногах, у боці та плечах.

Його адвокат клопотав про виклик швидкої допомоги та вимагав викликати медичних працівників, щоб вони підтвердили, чи може Рамазанов брати участь у судовому засіданні.

Однак прокурор заявив, що побої нанесли до експертизи і суддя Ірина Кірілова відхилила клопотання про виклик швидкої.

Судові пристави викликали швидку лише під кінець засідання, але вона так і не приїхала.

Ісмаїл Рамазанов розповів, що з часу затримання (5 година ранку, 23 січня – УП) йому не давали води та не годували. Крім того, йому не дали теплий одяг попри те, що забрали його з дому у футболці і куртці.

Рамазанова звинувачують за нібито поширення “екстремістських заяв” за допомогою інтернет-радіо Zello. Він заперечує свою причетність.

Як відомо, вранці 23 січня в с. Новий Світ та м. Старий Крим співробітники ФСБ провели обшуки у будинках кримських татар. Тоді силовики затримали Ісмаїла Рамазанова.

За словами адвоката Маммета Мамбетова, по дорозі до СК РФ Ісмаїла Рамазанова побили.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту, який не можна подавати більше ніде t.me/iprostir ну і плюс свіжі новини.

Be First to Comment

Залишити відповідь